Våre konsulenter jobber kontinuerlig for å levere de løsningene som er best for deg og din bedrift. Vi gir deg tid!

Adcom Førde

Hafstadvegen 23 / 6800 Førde

T 57 72 35 00

forde@adcom.no

Org.nr 920 555 926

Annbjørg Førde

Autorisert rekneskapsførar

E afo@adcom.no

M 474 76 991

Irene Røyseth

Autorisert rekneskapsførar

E iro@adcom.no

M 456 36 078

Kristine Langedal

Rekneskapskonsulent

E kla@adcom.no

M 474 76 993

Marita V. Johnsen

Rekneskapskonsulent

E mvj@adcom.no

M 979 80 075

Kjersti Elisabeth Fimland

ERP-rådgjevar

E kef@adcom.no

M 482 15 538

Arnljot Ramstad

Dagleg leiar

E ara@adcom.no

M 917 67 220

Leon Gjerland

Systemsjef

E lgj@adcom.no

M 911 40 825

Ronny Årdal

Systemkonsulent

E raa@adcom.no

M 911 40 826

 

Adcom Kristiansund

Dalegata 137 / 6518 Kristiansund
T 71 67 84 90
kristiansund@adcom.no
Org.nr 959 674 108

Rune Djuvsland

Daglig leder / ERP-rådgiver

E rdj@adcom.no

M 926 05 800

Kjell Åge Myran

Salgskonsulent

E kam@adcom.no

M 459 16 530

Linn Alnes Djuvsland

Grafisk designer

E lad@adcom.no

M 924 05 863

Svein Dahl

Teknisk leder

E sbd@adcom.no

M 926 69 076

Knut Bjørkmo

Systemkonsulent

E kbj@adcom.no

M 934 29 001

Roger Langseth

Systemkonsulent / Leder verksted

E rla@adcom.no

M 995 61 079

Torbjørn Kvande

Senior Systemkonsulent

E tbk@adcom.no

M 926 69 077

Tony Roger Sivertsen

Salgskonsulent

E tsi@adcom.no

M 924 99 500

Thomas Saltkjelvik

Systemkonsulent

E thomas.saltkjelvik@adcom.no

M 988 61 172

Adcom Molde

Fabrikkvegen 13 / 6415 Molde

T 71 25 06 40

molde@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Ivar Asbjørn Thorvik

Daglig leder

E Ivar.Thorvik@adcom.no

M 906 01 095

Liv Torhild Aune

Økonomimedarbeider

E Livtorhild@adcom.no

M 908 97 388

Marie Gjære Gundersen

Salgs- og markedssjef

E mgg@adcom.no

M 906 15 338

Kjetil Wanach Berg

Kundeansvarlig Molde / Sunnmøre

E kjetil.wanach.berg@adcom.no

M 908 87 769

Knut Erik Gjerde

Kundeansvarlig

E Knut.Erik.Gjerde@adcom.no

M 916 99 671

Bjørn Olav Stormyr

Kundeansvarlig

E bjorn.olav.stormyr@adcom.no

M 997 46 722

Nina Solheim

Kundeansvarlig

E nina.solheim@adcom.no

M 913 04 230

Jan Espen Ramstad

Teknisk leder

E jan.espen.ramstad@adcom.no

M 909 41 260

Kay Tore Lid

Systemkonsulent

E kay.tore.lid@adcom.no

M 905 33 585

Bjørn Standal

Systemkonsulent

E bjorn.standal@adcom.no

M 958 51 947

David Larsen

Senior systemkonsulent

E david.larsen@adcom.no

M 959 48 308

Jan Tore Bjerkvik

Systemkonsulent

E jan.tore.bjerkvik@adcom.no

M 942 37 525

Raymond Holtborg

Systemkonsulent

E raymond.holtborg@adcom.no

M 970 07 533

Stian Skånes

Systemkonsulent

E stian.skanes@adcom.no

M 908 93 256

Bjørn Helge Kristiansen

Serviceansvarlig

E bjorn.kristiansen@adcom.no

936 03 168

Stein Andre Knutsen

Systemkonsulent

E stein.andre.knutsen@adcom.no

M 954 26 393

Nicolay Lyder Øverland

Lærling

E nicolay.overland@adcom.no

M 922 80 298

John Erik Johnsen

Leder utviklingsavdelingen

E john.erik.johnsen@adcom.no

971 66 072

Arild Kjølseth

Systemkonsulent

E arild.kjolseth@adcom.no

M 474 62 224

Daniel Huus

Systemutvikler

E daniel.huus@adcom.no

M 993 65 437

Roar Vikene

Kundeansvarleg

E roar.vikene@adcom.no

906 08 794

Adcom Namsos

Havnegata 3 / 7800 Namsos T 74 21 90 20 namsos@adcom.no Org.nr 973 056 808

Jørgen Riibe

Daglig leder / Salg E jorgen.riibe@adcom.no M 951 71 405

Eirik M. Østgaard

Teknisk leder E eirik.morten.ostgaard@adcom.no M 992 13 414

Svein Egil Opdal

Teknisk konsulent

E svein.egil.opdal@adcom.no

M 951 71 404

Roar Susegg

Teknisk konsulent

E roar.susegg@adcom.no

M 915 61 703

Tore Bersmo

Teknisk konsulent

E tore.bersmo@adcom.no

M 916 22 521

Frank Espen Kristoffersen

ERP-konsulent

E frank.espen.kristoffersen@adcom.no

M 951 71 402

Bente Riibe

Adm / Regnskap

E bente.riibe@adcom.no

M 951 71 406

Bjarte Stokkan

Salgskonsulent / Telering

E bjarte.stokkan@adcom.no

M 406 44 445

Adcom Narvik

Havnegata 28 / 8514 Narvik

T 76 94 43 77

narvik@adcom.no

Org.nr 912 616 371

Dag Tore Hagman

Daglig leder

E dag.tore.hagman@adcom.no

M 90 58 65 60

Morten Hjertholm Grande

Senior systemkonsulent

E morten.grande@adcom.no

M 90 22 64 69

André Eliassen

Systemkonsulent

E andre.eliassen@adcom.no

M 469 69 757

Adcom Søre Sunnmøre

R-Senteret / 6160 Hovdebygda

T 70 05 51 50

sunnmore@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Jan Tore Bjerkvik

Systemkonsulent

E jan.tore.bjerkvik@adcom.no

M 942 37 525

Roar Vikene

Kundeansvarleg

E roar.vikene@adcom.no

906 08 794

Kontakt oss

2 + 7 =

Førdes kontor

Adcom Førde

Hafstadvegen 23 / 6800 Førde T 57 72 35 00 forde@adcom.no Org.nr 920 555 926

Kristiansunds kontor

Adcom Kristiansund

Dalegata 137 / 6518 Kristiansund T 71 67 84 90 kristiansund@adcom.no Org.nr 959 674 108

Moldes kontor

Adcom Molde

Fabrikkvegen 13 / 6415 Molde T 71 25 06 40 molde@adcom.no Org.nr 966 946 873

Namsos kontor

Adcom Namsos

Havnegata 3 / 7800 Namsos T 74 21 90 20 namsos@adcom.no Org.nr 973 056 808

Narviks kontor

Adcom Narvik

Havnegata 28 / 8514 Narvik T 76 94 43 77 narvik@adcom.no Org.nr 912 616 371

Søre Sunnmøres kontor

Adcom Søre Sunnmøre

R-Senteret / 6160 Hovdebygda T 70 05 51 50 sunnmore@adcom.no Org.nr 966 946 873

Steinkjers kontor

Steinkjers kontor

Hamnegata 20, 7714 Steinkjer T 74 16 70 00