Våre konsulenter jobber kontinuerlig for å levere de løsningene som er best for deg og din bedrift.
Vi gir deg tid!

Vi søker alltid etter fler engasjerte medarbeidere, se hvilke ledige stillinger vi har ledig, og kontakt oss gjerne for en prat om du kunne tenkt deg å vært med på laget!

Adcom Førde

Hafstadvegen 23 / 6800 Førde

T 57 72 35 00

forde@adcom.no

Org.nr 920 555 926

Annbjørg Førde

Autorisert rekneskapsførar

E afo@adcom.no

M 413 32 934

Irene Røyseth

Autorisert rekneskapsførar

E iro@adcom.no

M 952 71 757

Marita V. Johnsen

Autorisert rekneskapsførar

E mvj@adcom.no

M 979 80 075

Arnljot Ramstad

Dagleg leiar

E ara@adcom.no

M 917 67 220

Leon Gjerland

Systemsjef

E lgj@adcom.no

M 911 40 825

Ronny Årdal

Systemkonsulent

E raa@adcom.no

M 911 40 826

 

Adcom Kristiansund

Dalegata 137 / 6518 Kristiansund
T 71 67 84 90
kristiansund@adcom.no
Org.nr 959 674 108

Rune Djuvsland

Daglig leder / ERP-rådgiver

E rdj@adcom.no

M 926 05 800

Kjell Åge Myran

Salgskonsulent

E kam@adcom.no

M 459 16 530

Linn Alnes Djuvsland

Markedsleder & Grafisk designer

E lad@adcom.no

M 924 05 863

Svein Dahl

Teknisk leder

E sbd@adcom.no

M 926 69 076

Thomas Saltkjelvik

Systemkonsulent

E tsa@adcom.no

M 988 61 172

Roger Langseth

Systemkonsulent / Leder verksted

E rla@adcom.no

M 995 61 079

Torbjørn Kvande

Senior Systemkonsulent

E tbk@adcom.no

M 926 69 077

Tony Roger Sivertsen

Salgskonsulent

E tsi@adcom.no

M 924 99 500

Knut Bjørkmo

Systemkonsulent

E kbj@adcom.no

M 934 29 001

Adcom Molde

Fabrikkvegen 13 / 6415 Molde

T 71 25 06 40

molde@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Ivar Asbjørn Thorvik

Daglig leder

E Ivar.Thorvik@adcom.no

M 906 01 095

Liv Torhild Aune

Økonomimedarbeider

E Livtorhild@adcom.no

M 908 97 388

Bjørn Olav Stormyr

Kundeansvarlig

E bjorn.olav.stormyr@adcom.no

M 997 46 722

Nina Solheim

Kundeansvarlig

E nina.solheim@adcom.no

M 913 04 230

Knut Erik Gjerde

Kundeansvarlig

E knut.erik.gjerde@adcom.no

M 916 99 671

Kurt Raymond Vaagen

Salgskonsulent

E kurt.vaagen@adcom.no

M 477 17 180

Jan Espen Ramstad

Teknisk leder

E jan.espen.ramstad@adcom.no

M 909 41 260

Kay Tore Lid

Systemkonsulent

E kay.tore.lid@adcom.no

M 905 33 585

Raymond Holtborg

Systemkonsulent

E raymond.holtborg@adcom.no

M 970 07 533

David Larsen

Senior systemkonsulent

E david.larsen@adcom.no

M 959 48 308

Bjørn Helge Kristiansen

Serviceansvarlig

E bjorn.kristiansen@adcom.no

936 03 168

Stein Andre Knutsen

Systemkonsulent

E stein.andre.knutsen@adcom.no

M 954 26 393

Stian Skånes

Systemkonsulent

E stian.skanes@adcom.no

M 908 93 256

Bjørn Standal

Systemkonsulent

E bjorn.standal@adcom.no

M 958 51 947

John Erik Johnsen

Leder utviklingsavdelingen

E john.erik.johnsen@adcom.no

971 66 072

Daniel Huus

Systemutvikler

E daniel.huus@adcom.no

M 993 65 437

Pål Gjerde Gammelsæter

Systemutvikler

E pgg@adcom.no

958 35 372

Arild Kjølseth

Systemkonsulent

E arild.kjolseth@adcom.no

M 474 62 224

Christer Indreflø

Systemkonsulent

E christer.indreflo@adcom.no

M 977 93 850

Adcom Namsos

Havnegata 3 / 7800 Namsos

T 74 21 90 20

namsos@adcom.no

Org.nr 973 056 808

Jørgen Riibe

Daglig leder / Salg

E jorgen.riibe@adcom.no

M 951 71 405

Eirik M. Østgaard

Teknisk leder

E eirik.morten.ostgaard@adcom.no

M 992 13 414

Svein Egil Opdal

Teknisk konsulent

E svein.egil.opdal@adcom.no

M 951 71 404

Roar Susegg

Teknisk konsulent

E roar.susegg@adcom.no

M 915 61 703

Tore Bersmo

Teknisk konsulent

E tore.bersmo@adcom.no

M 916 22 521

Frank-Espen Kristoffersen

ERP-konsulent

E frank.espen.kristoffersen@adcom.no

M 951 71 402

Bente Riibe

Adm / Regnskap

E bente.riibe@adcom.no

M 951 71 406

Bjarte Stokkan

Salgskonsulent / Mobit

E bjarte.stokkan@adcom.no

M 406 44 445

Erling Stenvik

ERP-konsulent

E: erling.stenvik@adcom.no

M: 909 34 530

Oddgeir Grindberg

Teknisk konsulent

E: oddgeir.grindberg@adcom.no

M: 990 10 208

Adcom Narvik

Havnegata 28 / 8514 Narvik

T 76 94 43 77

narvik@adcom.no

Org.nr 912 616 371

Dag Tore Hagman

Daglig leder

E dag.tore.hagman@adcom.no

M 90 58 65 60

Morten Hjertholm Grande

Senior systemkonsulent

E morten.grande@adcom.no

M 90 22 64 69

André Eliassen

Systemkonsulent

E andre.eliassen@adcom.no

M 469 69 757

Adcom Steinkjer

Skolegata 14 / 7713 Steinkjer

T 74 16 70 00

steinkjer@adcom.no

Org.nr 973 056 808

 

Roar Grindberg

Avdelingsleder

E roar.grindberg@adcom.no

M 922 59 567

Helge Tore Høyland

Teknisk konsulent

E helge.tore.hoyland@adcom.no

M 415 07 562

Adcom Søre Sunnmøre

Holmen 7, 2 etg / 6100 Volda

T 70 05 51 50

sunnmore@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Roar Vikene

Kundeansvarleg

E roar.vikene@adcom.no

906 08 794

Kontakt oss

4 + 2 =